Použití LED pasik světla ve vaší kuchyni a jídelně

Použití LED pasik světla ve vaší kuchyni a jídelně

Proužky malých světelných diod (LED) se dostanou kamkoli s dobrým osvětlením. Tyto proužky jsou užitečné zejména v kuchyních a přilehlých jídelních prostorech. Nízkonapěťové LED pásy jsou energeticky účinné, lehké a každá malá žárovka pracuje nezávisle. Mohou být super jasné nebo velmi jemné. LED pásky také pracují se stmívači.

LED pásky jsou k dispozici v jasných bílých a měkčích žlutých tónech. Dálkový ovladač změny barvy je k dispozici s tisíci různých barevných odstínů, které lze nastavit a snadno měnit pomocí bílých světel.

led pasy

LED pásy také přicházejí v barvách pro dekorace na dovolenou. Pásy mohou pracovat v interiéru nebo exteriéru, protože pro ně není problém chladné počasí.

Použití LED pásků v kuchyni zahrnuje:

Pod skříňkami a policemi Uvnitř špajzlí a skříní Pod ostrovy Pod čarou stropu kolem kuchyně a jídelního prostoru pod skříňkami LED pásy mohou být připevněny pod závěsné skříně a skříně nebo nad nimi. To dává vaší kuchyni jemnou záři večer. Světlomety nemusí být zapnuto. Lidé přicházející do kuchyně v noci vidí, kam jdou bez jasných světel.

Světla mohou být připevněny těsně nad podlahou pod spodními skříněmi, takže měkké světlo osvětlí podlahu. To pomáhá při lokalizaci malých předmětů, které by mohly spadnout na zem. To také pomáhá při zametání oblasti.

Světla mohou být umístěny i na vrchu skříňky nebo na stěnu nad nimi. Skříně mohou mít otevřené police bez dveří. Extra horní světla mohou pomoci při hledání položek na vysokých policích.

Ložnice a skříně Umístěte proužky světla do spíže a připojte proužek k světelnému spínači. Pokud máte chodbu v místnosti, proužky osvětlí všechny police, což usnadňuje vyhledávání předmětů na zadní straně police.

Pružné pásy mohou být podle potřeby umístěny na stěně spíže vertikálně i horizontálně. Pásy budou také pracovat na stropě a dávat světlo na předměty umístěné na zadní straně police. Pásy mohou být umístěny nad nebo pod jakoukoli poličkou, aby se usnadnilo vyhledávání uložených položek.

LED pásy jsou velmi účinné v komoře, v hale nebo ve skříni se skleněnými dveřmi. Jemné světla osvětlují atraktivní pokrmy, sklo a jiné kousky za dveřmi. Možnosti zdobení jsou nekonečné, když se používá vzdálený měnič barev.

pod ostrovy led pásky

LED světla umístěná pod ostrovními nebo obslužnými pulty nabízejí atraktivní lesk bez jasných světel. To ukazuje pult nebo ostrov k jeho nejlepší výhodu, zejména pokud se používá na jídlo.

LED světla pod ostrovem nebo průchozím počítadlem také pomohou osvětlit skříňky pod převislým okrajem pultu.

jídelna

LED pásky připevněné na stěnu těsně pod stropem v jídelně přilehlé k kuchyni rozdávají jemnou záři. Světla mohou být regulovány stmívačem nebo barevným měničem pro romantickou atmosféru. Toto je energeticky úsporný způsob osvětlení jídelního prostoru.

LED pásy se dodávají v cívkách a mohou být nařezané na požadovanou délku. Pásy mohou být připevněny kůrou a lepicí páskou nebo mohou být vloženy do kovové trubice, která se připojuje na stěnu nebo skříňku. Ovládací prvky jsou připojeny a světla zapojují do jakékoli zásuvky. Pro světla umístěny na různých místech jsou k dispozici speciální konektory a ovládací prvky.

Použijte tyto atraktivní LED pásy na osvětlení nové kuchyně.