Jak získat bílé zuby - domácí zubní běloba

Jak získat bílé zuby - domácí zubní běloba

Kdo z nás nechce ten úsměv milionů dolarů? Bohužel, s úsměvem, mnoho lidí obvykle zavřelo naše rty těsně zavřené kvůli obavám z odhalení žloutnutí kolíků. Nejen, že se vám to může stát, že jste se usmál, a to je velmi důležité, když se snažíte vytvořit dobrý první dojem, ale také by mohlo vážně poškodit jakékoli sebevědomí. Takže dnes musíme podniknout záležitosti v ruce. Tento článek je o tom, jak mít bílé zuby bez přílišných potíží nebo peněz.

Pěkně popořádku Aniž byste chtěli říci to, co již víte, tato část je určena k tomu, abyste dali několik základních poznatků, které byste měli dělat, pokud chcete, aby vaše bílé zuby zůstaly příjemné a bílé. Vyčistěte je minimálně dvakrát denně, jak vás naučila vaše maminka - a přestaňte se otáčet oči - protože to je dobrá rada. Po ráno očistěte, nataďte a použijte oplach úst. Jeden by měl udělat před spaním, ale jednou denně. Zeptejte se svého zubaře na název některých bělicích zubních past, které lze snadno koupit, aniž byste museli vynaložit mnohem více, než vaše běžné značky.

Informace o potravinách Všichni z nás vědí, jaké druhy potravin poškozují naše zuby, ale možná bychom mohli všichni využít občasné připomínky? Dobře, zůstaňte daleko od potravin, které obsahují cukr a příliš mnoho přísad. A vyhnout se čaju a kávě (snížit na spotřebu, v každém případě) - a víc, cigarety. Uvědomujete si, že to jsou také věci, které mají vliv na vaše celkové zdraví, takže i když vaše zuby budou těžit z vyhnout se jim, tak i zbytek vašeho systému. Ovšem pro lidi, kteří mají rád citrusové plody, pravděpodobně budou mít i zuby postižené, takže se možná může pokusit vyhnout příliš velkou dávku a doplnit příjem vitamínu C tablety.

Poután na židli U velmi zbarvených zubů je výlet do zubaře a jeho židle pravděpodobně nevyhnutelný, a to není levné. Ale na konci dne nikdo nemůže vyčistit zuby, stejně jako zubař může být drahý a časově náročný.

Domácí prostředky Z velké části kvůli nákladům na získání profesionálního úklidu zubů se spousta lidí spoléhá na domácí léky, aby získaly bílé zuby. Indiánský přítel navrhl jeden lék, který jsem považoval za velmi efektivní, a mohu ho doporučit každému. Stačí si dát čajovou lžičku z hořčičného oleje, přidejte špetku soli a použijte směs pro jemné čištění zubů. Udělejte to na několik dní a všimněte si změny! A také existují další účinné a levné způsoby, jak získat bílé zuby, včetně bělicích pásů na zuby a množství gelů a prášků, které vám může váš zubař doporučit. A když je můžete dostat z rohového lékárny, můžete si je stejně snadno zakoupit online. Jen se ujistěte, že vybíráte dobrou značku.

stomatologicke potreby